۱۴۰۲.۱۲.۱۲

چهارمین گردهمی طنز دیروز و امروز یا همان «طنزآمیز» روز دوشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ در حوزه هنری میزبان علاقه‌مندان به شعر طنز دیروز و امروز فارسی است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، جلسه آموزشی «طنزآمیز» را دکتر اسماعیل امینی اداره می‌کند و در جلسه چهارم هم قرار است شرکت‌کنندگان در مورد طنزهای آقای سعدی در بوستان صحبت کنند.

گفتنی است مکان این گردهمی طنز اتاق ۴۰۲، طبقه چهارم ساختمان حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ است و ورود به این برنامه نیز برای عموم آزاد و رایگان خواهد بود.

«طنزآمیز» گردهمی طنز دیروز و امروز است. در این سلسله جلسات بناست آثار بزرگان ادبیات فارسی در قرون گذشته با رویکرد طنز در کنار آثار طنزپردازان تاثیرگذار روزگار بررسی شود.

فصل اول این سری از نشست‌ها به خوانش و بررسی طنز در بوستان سعدی اختصاص خواهد داشت و مدرس طنزآمیز هم دکتر اسماعیل امینی است.

اسماعیل امینی شاعر، طنزپرداز، نویسنده، پژوهشگر، منتقد، مدرس و داور جشنواره‌های ادبی است.

واحد آموزش دفتر طنز حوزه هنری شماره تماس ۰۹۱۰۸۸۵۰۳ را جهت کسب اطلاعات بیشتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

دفتر طنز حوزه هنری که آموزش طنز و کمدی را یکی از اهداف جدی خود می‌داند در کنار «گردهمی طنز» جلسات دیگری مانند «مکتب‌خانه طنز»، شب شعر «در حلقه رندان»، جلسه نقد و بررسی آثار طنز «دگرخند»، جلسات نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه»، نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های کمدی «نور، صدا، دوربین، خنده» و… را برگزار می‌کند.

طنزآمیز چهارم برگزار می‌شود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha