۱۴۰۲.۱۲.۰۷

سومین گردهمی طنز دیروز و امروز  ۷ اسفندماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سومین گردهمی طنز دیروز و امروز یا همان «طنزآمیز» روز دوشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ میزبان علاقه‌مندان به شعر طنز دیروز و امروز فارسی است.

جلسه آموزشی «طنزآمیز» را دکتر اسماعیل امینی برگزار می‌کند و در جلسه سوم هم قرار است شرکت‌کنندگان در مورد طنزهای سعدی در بوستان صحبت کنند.

«طنزآمیز» گردهمی طنز دیروز و امروز است. در این سلسله جلسات بناست آثار بزرگان ادبیات فارسی در قرون گذشته با رویکرد طنز در کنار آثار طنزپردازان تاثیرگذار روزگار بررسی شود.

سومین جلسه آموزشی «طنزآمیز» برگزار می‌شود

فصل اول این سری از نشست‌ها به خوانش و بررسی طنز در بوستان سعدی اختصاص خواهد داشت و مدرس طنزآمیز هم دکتر اسماعیل امینی است.

اسماعیل امینی شاعر، طنزپرداز، نویسنده، پژوهشگر، منتقد، مدرس و داور جشنواره‌های ادبی است.

دفتر طنز حوزه هنری که آموزش طنز و کمدی را یکی از اهداف جدی خود می‌داند در کنار «گردهمی طنز» جلسات دیگری مانند «مکتب‌خانه طنز»، شب شعر «در حلقه رندان»، جلسه نقد و بررسی آثار طنز «دگرخند»، جلسات نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه»، نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های کمدی «نور، صدا، دوربین، خنده» و… را برگزار می‌کند.

گفتنی است، سومین گردهمی طنز دیروز و امروز  در اتاق ۴۰۲، طبقه چهارم ساختمان حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار خواهد شد. ورود به این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۹۱۰۸۸۵۰۳ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha