۱۴۰۳.۰۴.۱۹

مراسم تکریم و معارفه مدیر امور تبلیغات و روابط عمومی مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز با حضور مدیرعامل و مدیران این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، مراسم تکریم و معارفه مدیر امور تبلیغات و روابط عمومی مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز با حضور هادی اسماعیلی مدیرعامل بهمن سبز، مجتبی بهزادیان معاون پخش و اکران، سید سامان نصیر زاده معاون سینماداری و مدیران موسسه بهمن سبز برگزار شد.

در این مراسم مدیر عامل مؤسسه بهمن سبز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌ها و تلاش‌های وحید محرابیان در مدیریت امور تبلیغات و روابط عمومی بهمن سبز برای بسترسازی و برندینگ این مجموعه در میان هنرمندان، رسانه‌ها و جامعه صنفی سینما، وی را به سمت مدیریت امور کمپین‌های تبلیغاتی بهمن سبز با مأموریت ویژۀ جریان‌سازی برای اکران‌های سیار موسسه بهمن در سراسر کشور منصوب کرد.

از جمله سوابق وحید محرابیان در حوزه سینما می‌توان به مدیریت روابط عمومی و تبلیغات بهمن سبز، مدیر کمپین‌های تبلیغاتی موسسه هنرهای تصویری سوره، دبیر فرهنگی روزنامه فرهیختگان، سردبیر برنامه تلویزیونی نبض فرهنگ و هنر و طراحی و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی بیش از ۱۵ فیلم سینمایی از جمله موقعیت مهدی، لوپتو، دسته دختران، ایلیا جستجوی قهرمان، بی‌مادر، گیجگاه، مسافری از گانورا و ... اشاره کرد.

محراب محمدزاده مدیر امور تبلیغات و روابط عمومی بهمن سبز شد

همچنین هادی اسماعیلی طی حکمی محراب محمدزاده را به عنوان مدیر امور تبلیغات روابط عمومی مؤسسه بهمن سبز منصوب کرد. در این حکم اهم ماموریت‌های مدیر امور تبلیغات و روابط عمومی بهمن سبز به شرح ذیل اعلام شد. سیاست‌گذاری و مدیریت برونداد رسانه‌ای و برندینگ موسسه بهمن سبز در راستای استراتژی‌های سازمان، طراحی و برگزاری رویدادهای سینمایی، ایجاد زنجیرۀ رسانه‌ای سینمایی، تولیدات محتوای رسانه‌ای و تبلیغاتی در تعامل با رسانه ها، هنرمندان و ذینفعان صنعت سینما، تعامل مؤثر و مطلوب با مدیران و کارکنان «زنجیرۀ سینماداری مهر» در سراسر کشور و سازماندهی ارتباطات برون سازمانی با دیگر نهادهای فرهنگی و هنری است.

محراب محمدزاده از مدیران و فعالان رسانه‌ای سینما و تئاتر است که از سوابق او می‌توان به مدیریت دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری انقلاب اسلامی، مدیر تولیدات نمایشی کوتاه و تله تئاتر خانه تولیدات جوان صدا و سیما، مدیر تبلیغات و رسانه‌های نوین شبکه مستند سیما، مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مدیر روابط عمومی مرکز مستند سوره و ... اشاره کرد.

موسسه فرهنگی و تبلیغاتی بهمن سبز به عنوان مجموعه بهره‌بردار سینماهای حوزه هنری با ۶۰ سینمای فعال، ۱۷۲ سالن و ظرفیت ۳۳۰۰۰ صندلی بزرگترین زنجیره سینمایی کشور است و هم اکنون به عنوان مجموعه‌ای پیشگام در بازسازی، احداث و پخش سینمای ایران ساخت پردیس‌های فرهنگی چندمنظوره خانواده محور که یکی از برنامه‌های توسعه‌ محور حوزه هنری انقلاب اسلامی را در دستور کار خود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha