۱۴۰۳.۰۳.۲۰

دفتر طنز حوزه هنری فراخوان پنجمین رویداد آموزشی طنز «قلمه» ویژه مشهد را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، رویداد آموزشی طنز قلمه روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ به صورت مجازی و روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ خرداد به صورت حضوری در مشهد، توسط «دفتر طنز» حوزه هنری، با همکاری موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

در رویداد آموزشی طنز قلمه ویژه مشهد با توجه به علاقه و استعداد شرکت‌کنندگان، کارگاه‌ها و کلاس‌هایی از میان دوره‌های شعر طنز، نثر طنز، داستان‌ طنز، زیست طنزپردازانه و… زیر نظر استادان شاخص حوزه طنز برگزار می‌شود.

چهره‌ها و استادان ملی و استانی نیز قلمه را در این رویداد همراهی می‌کنند.

پوستر پنجمین رویداد آموزشی طنز قلمه

«قلمه» رویدادی ملی است برای کشف، استعدادیابی، آموزش و رشد علاقه‌مندان به طنز در سراسر کشور که هر دوره آن به میزبانی یک استان توسط دفتر طنز حوزه هنری برگزار می‌شود.

رویداد آموزشی طنز قلمه تلاشی است برای شناخت استعدادهای طنز و معرفی آنان به عرصه‌های مختلف رسانه‌ای و هنری.

گفتنی است قلمه با جمعی از استادان و مدرسان نام‌آشنای حوزه طنز به استان‌های مختلف کشور سفر می‌کند و با برگزاری رویدادهای استعدادیابی، آموزشی و تخصصی، سعی دارد طنزپردازهای حرفه‌ای و متعهد تربیت و به فضای رسانه‌ای کشور تزریق کند.

در این رویداد به غیر از کارگاه آموزشی، کتاب طنز، پذیرایی و بسته آموزشی هم به شرکت‌کنندگان تقدیم می‌شود. پیش از این رویداد قلمه در استان‌های یزد، گلستان و سیستان و بلوچستان برگزار شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha