۱۴۰۳.۰۳.۱۲

فیلم سینمایی «آپاراتچی» که همزمان با سینماها به اکران سیار نیز رسید، فروش نیم میلیارد تومانی را در این اکران‌ها پشت سر گذاشت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری؛ فیلم سینمایی «آپاراتچی» به کارگردانی قربانعلی طاهرفر و تهیه‌کنندگی سجاد نصراللهی نسب در ۳۳۷ سانس اکران سیار، بیش از ۲۵هزار مخاطب را به تماشای خود جذب کرده است که از این میان ۲۰۷۴۹ مخاطب از طریق اکران‌های مردمی عمار و ۴۷۶۱ نفر از طریق اکران‌های سیار بهمن سبز این فیلم را برای تماشا انتخاب کرده‌اند.

هم‌چنین ۴۱۵ میلیون از فروش این فیلم را اکران‌های مردمی عمار و ۹۶ میلیون تومان را اکران‌های سیار بهمن سبز رقم زده‌اند.

گفتنی است اکران‌های مردمی عمار از ابتدای سال ۱۴۰۳ تاکنون نزدیک به یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و اکران‌های سیار بهمن سبز بیش از ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند و در مجموع بیش از ۱۰۰هزار نفر به مخاطبان آثار سینمای انقلاب اضافه کرده‌اند.

به علاوه فیلم سینمایی «آپاراتچی» در سینماها نیز ۵ میلیارد و۶۰۰ میلیون تومان فروش و ۱۰۰هزار تماشاگر داشته است.

بازیگران این فیلم عبارتند از:‌ تورج الوند، فاطمه مسعودی‌فر، رضا ناجی، حسین عابدینی، وحید مبصری، ولی فروتن، امین گلستانه، پوریا میاندهی، شهرام خزرایی و با حضور بهنام تشکر، امید روحانی، علیرضا استادی و هومن برق‌نورد.

عموم علاقه‌مندان می‌توانند فیلم «آپاراتچی» را در مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها، سالن‌های شهر و … به نمایش بگذارند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست اکران به سایت اکران مردمی به نشانی ekranmardomi.ir مراجعه یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۵۰ تماس بگیرید.

گفتنی است؛ «آپاراتچی» ساخته علی طاهرفر، کارگردان تبریزی است و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، سازمان سینمایی سوره و مدرسه اندیشه و هنر ماه تولید شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha