۱۴۰۳.۰۲.۲۸

مستند ورزشی «پا به توپ»، محصول مرکز مستند سوره و تولید شده در حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری، به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیرحسین اسیوند آماده نمایش شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این فیلم مستند، تلاش و امید دو برادر با نام‌های «ابوالفضل» و «علی»، که ساکن یکی از روستاهای محروم چهارمحال و بختیاری هستند، در ورزش فوتبال و رسیدن به آرزوهایشان را به تصویر کشیده است.

همچنین این اثر نگاهی به فرهنگ و زیست بوم مردمان استان چهارمحال و بختیاری و به ویژه روستایی که دو نوجوان در آن زندگی می‌کنند، داشته است. 

بدین ترتیب همزمان با هفته فرهنگی و روز شهرکرد، مستند «پا به توپ» روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۶ با حضور سازندگان فیلم، هنرمندان و ورزشکاران در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد رونمایی و اکران می‌شود.

دیگر عوامل این اثر ورزشی عبارتند از؛ پژوهش: امیرحسین اسیوند و سمانه امینی، تدوین و صداگذاری: امیرحسین شاکری، صدابردار: سمانه امینی، تصویربردار: امیرحسین اسیوند، هلی‌شات: فرشید اسدی، یاسر آقایی، دستیار کارگردان: امیر حیدری، دستیار تصویر: مهدی طاهری، دستیار تدوین: امیر حیدری و طراح گرافیک: سهیل شعرباف، محصول مرکز مستند سوره و تولید شده در حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری.

مستند «پا به توپ» رونمایی می‌شود/ تلاش دو نوجوان برای موفقیت در فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha