۱۴۰۳.۰۱.۲۳

شب شعر«در حلقه رندان» با حضور شاعران طنزپرداز از سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی،  شب شعر «در حلقه رندان»، روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷ در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد. 

شاعران و طنزپردازان مطرحی از سراسر کشور مهمانان ویژه این شب شعر طنز هستند و در حضور علاقه‌مندان به شعر و طنز و لبخند به شعرخوانی طنز می‌پردازند.

۱۸۳امین شب شعر «در حلقه رندان» با اجرای سعید بیابانکی  ۲۶ فروردین ماه در سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ،  میزبان علاقه‌مندان به شعر و طنز خواهد بود. ورود به این برنامه برای همه آزاد و رایگان است و نیازی به تهیه بلیت نیست.

پوستر در حلقه رندان 183

شب‌های شعر طنز «در حلقه زندان» نخستین و مهم‌ترین شب شعر طنز در کشور است. برگزاری این شب‌های شعر به همت زنده یاد ابوالفضل زرویی که نخستین مدیر دفتر طنز حوزه هنری بود انجام گرفت. 

دفتر طنز حوزه هنری که آموزش طنز و کمدی را یکی از اهداف جدی خود می‌داند در کنار برگزاری شب شعر طنز و آشنایی مخاطبان به شعر طنز جلساتی دیگری مانند جلسه نقد و بررسی آثار طنز «دگرخند»، جلسات نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه»، نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های کمدی «نور، صدا، دوربین، خنده» و… را برگزار می‌کند که حضور شما در هر یک از این جلسات مایه مسرت و قوت قلب خدمتگزاران شما در دفتر طنز خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha