۱۴۰۲.۱۲.۱۷

سومین نشست تخصصی «بازار تماشا» همزمان با نهمین نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، سومین نشست تخصصی «بازار تماشا» که به همت دفتر طنز حوزه هنری و گردانندگی علیرضا گیلانپور برنامه‌ریزی شده بود به آموزش نکات کارگردانی و بازیگری و نمایشنامه‌نویسی حوزه طنز اختصاص داشت و مهمانان ویژه آن هم حمیدرضا مرادی و فریبا دستوار بودند.

علیرضا گیلانپور کارگردان و نمایشنامه‌نویس تئاتر که سال‌ها در حوزه نمایش کمدی فعالیت کرده درباره‌ این برنامه می‌گوید: بازار تماشا جایی است که قرار است یک گروه تئاتر از دل آن بیرون بیاید. در این بازار هم نویسنده داریم، هم بازیگر، هم کارگردان، هم صدا پیشه و… این نشست قرار است هفته‌ای یک بار، شنبه‌ها ساعت ۱۸ برگزار شود و حتی دوستانی که از جلسات اول با هم همراه نبوده‌اند، می‌توانند از این هفته‌ به ما بپیوندند.

همزمان با نشست «بازار تماشا»، جلسه نمایشنامه‌خوانی «زیارت نطلبیده» نوشته امیر لشکری و کارگردانی علیرضا گیلانپور در قالب نهمین نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه» برگزار شد و توانست با نقش‌ خوانی حمیدرضا مرادی و فریبا دستوار توجه مخاطبان زیادی را جلب کند.

سومین نشست تخصصی «بازار تماشا» برگزار شد

گفتنی است، شرکت در گردهمی طنز «بازار تماشا» برای همه جوانان آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس ۹۱۰۸۸۵۰۳ تماس برقرار کنند.

دفتر طنز حوزه هنری که آموزش طنز و کمدی را یکی از اهداف جدی خود می‌داند در کنار «گردهمی طنز» جلسات دیگری مانند «مکتب‌خانه طنز»، شب شعر «در حلقه رندان»، جلسه نقد و بررسی آثار طنز «دگرخند»، جلسات نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه»، نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های کمدی «نور، صدا، دوربین، خنده» و… را برگزار می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha