۱۴۰۲.۱۰.۲۵

پویش کتاب‌خوانی، داستان‌نویسی و نمایشنامه‌نویسی «ملک سلیمان» با محوریت کتاب‌های «من قاسم سلیمانی‌ام» نوشته مصطفی شاهکرم و «آورتین» نوشته بهزاد دانشگر توسط حوزه هنری کودک و نوجوان با مشارکت مرکز رسانه‌ی کتاب «پنج و هفت» و «نهاد کتابخانه‌های عمومی» آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، پویش کتاب‌خوانی، داستان‌نویسی و نمایشنامه‌نویسی «ملک سلیمان» به مناسبت گرامیداشت شهدای کرمان و شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت کتاب‌های «من قاسم سلیمانی‌ام» نوشته مصطفی شاهکرم از انتشارات سوره مهر و «آورتین» نوشته بهزاد دانشگر از انتشارات ستارگان درخشان آغاز شد.

نمایشنامه‌نویسی و نحوه نگارش آن در این پویش به دو شکل صوتی و تصویری صورت می‌گیرد.

جوایز نقدی و غیرنقدی پویش ملک سلیمان ۵۵ میلیون تومان است که جایزه‌ی ۵میلیون تومانی نقدی این پویش به شرح زیر، متعلق به موفق‌ترین هنرجویان بخش کنشگری پویش ملک سلیمان است:

جایزه نقدی بهترین داستان‌: ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جایزه نقدی بهترین نمایشنامه و پادکست صوتی: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

جایزه نقدی بهترین نقد ادبی: ۵۰۰,۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است، این پویش توسط حوزه هنری کودک و نوجوان با مشارکت مرکز رسانه‌ی کتاب «پنج و هفت» و «نهاد کتابخانه‌های عمومی» صورت گرفته است.

علاقه‌مندان پس از مطالعه‌ی حداقل یکی از ۲ کتاب موردنظر می توانند از طریق سایت کتاب‌بازی به نشانی اینترنتی https://ketabbaazi.ir/Games و سکوی شاد جهت شرکت و اطلاع از شیوه‌نامه اقدام نمایند.

گفتنی است، «کتاب بازی» بستری برای برگزاری پویش‌های کتاب‌خوانی و داستان‌نویسی، مبتنی بر گیمیفیکیشن است و در کنار بازی سعی در کنشگر ساختن مخاطب، معرفی کتاب‌ها و ناشران تخصصی کودک و نوجوان دارد.

همچنین کتاب‌بازی برگزاری پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌های چریکی» و پویش کتاب‌خوانی «زنگ تفریح» به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس با محوریت سه کتاب کودکستان آقا مرسل، قاطر غنیمتی و گردان بلدرچین‌ها با بیش از ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی را در کارنامه‌ خود دارد.

 پویش «ملک سلیمان» توسط حوزه هنری کودک و نوجوان آغاز شد****

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha