۱۴۰۲.۰۵.۲۸

کانون اندیشه‌پژوهی حوزه هنری کودک و نوجوان با همکاری باشگاه «جمع ما» سلسله نشست‌های گفتگو محور معلمان و مربیان هنری را در حوزه هنری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری؛ کانون «اندیشه‌پژوهی حوزه هنری کودک و نوجوان» سلسله نشست‌های گفتگومحور معلمان و مربیان هنری که نشست اول آن با موضوع «تربیت و سینمای کودک و نوجوان» است را برگزار می کند.

باشگاه «جمعِ ما» اقدام به شناسایی معلمان و مربیان هنری علاقه‌مند نموده و در این راستا نسبت به آموزش و توانمندسازی آنها تلاش کرده تا بتواند در رویدادهای هنری با نوجوانان به عنوان مربی و تسهیل‌گر ایفای نقش کنند.

کانون «اندیشه‌پژوهی کودک و نوجوان» با همکاری «باشگاه جمعِ ما»، سلسله نشست‌های گفتگومحور را به منظور ذائقه‌شناسی و شناخت مصرف کالای فرهنگی در زمینه‌های فیلم، انیمیشن، موسیقی، ادبیات، بازی و سرگرمی کودک و نوجوان برنامه‌ریزی و پیش‌بینی کرده است.این نشست با مدیریت و تدریس دکتر مریم انصاری، پژوهشگر و کارشناس حوزه نقد فیلم روز یکشنبه ٢٩ مرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن صفارزاده حوزه هنری برگزار می شود.علاقمندان می توانند جهت ثبت‌نام از طریق نشانی https://survey.porsline.ir/s/jsu5wcx اقدام کنند.این نشست به صورت حضوری و مجازی برگزارمی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha