۱۴۰۱.۰۵.۲۲

نمایش«رأس الحسین» کاری از سوگواره هیئت ریحانه های بهشتی به کارگردانی مهتاب عسگری و تهیه کنندگی مرتضی رحیمی والا در تماشاخانه مهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری؛ نمایش  «راس الحسین» به نویسندگی زینب عبدالرضا و کارگردانی مهتاب عسگری در قالب سوگواره ویژه محرم هیئت ریحانه های بهشتی از 23 تا 28 مرداد ماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه خواهد رفت.

عسگری کارگردان این نمایش در مورد اهداف تولید و اجرای«رأس الحسین» گفت: حال که تهاجم فرهنگی روز به روز ابعاد تازه تری پیدا می کند و دشمن هر روز با استفاده از انواع دستاوردهای نوین مانند ماهواره، اینترنت، مجلات مبتذل، رمان های منحرف کننده، شبکه‌های اجتماعی و ... ایمان جوانان و نوجوانان را که از مهمترین سرمایه های جامعه اسلامی ما هستند، مورد هدف قرار داده است، بر آن شدیم که در راستا و با عنایت به توصیه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خطاب به جوانان و نوجوانان در بیانیه گام دوم انقلاب مبنی برلزوم برجسته کردن ارزش های معنوی از قبیل اخلاص، ایثار، گذشت، شجاعت و دیگر خلقیّات نیکو سومین سوگواره سراسری «هیئت ریحانه های بهشتی» را در دهه دوم محرم برگزار کنیم .

عسگری ادامه داد: اجرای این برنامه با دختران دهه 80 و 90 میباشد، که شما را به سال 61 هجری قمری میبرند و از روز عاشورا تا اربعین را با کاروان اسرا همراه می‌شود.

عسگری در مورد بازیگران این نمایش گفت: طاها یحیی آبادی، وحید سیبی،علیرضا نیاکان،حمید رجبی،الناز شاهد،مهدی اسکندری،هستی ساریخانی،حسنا کشانی،فاطمه زهرا رحیمی والا،فاطمه جلایی فر،زهرا جلایی فر،فاطمه کیان ارثی،زهرا سادات دهقانی،فاطمه سادات دهقانی،هلیا صداقت،فاطمه صداقت،فاطمه صفایی،حسنا عبدس،ریحانه زهرا یزدانی منش،ثنا احتشام،لیلا ملک نیا،مطهره مظلومین،سارا مجیدی،سحر مجیدی،سیما مجیدی،محمد حسین سلیمانی،ایلیا هاشمی،فاطمه کاردانپور،زهرا جهانبین،ریحانه آراسته؛فاطمه کاردانپور،ایلیاهاشمی،موناسالاریان،فاطمه عسل عبداللهی،ریحانه رحیمی والا،محسن کریمیان و ... در این نمایش نقش آفرینی می‌کنند.

وی افزود: از دیگر عوامل نمایش «رأس الحسین» می‌توان به دستیار کارگردان: نفیسه زهری، مدیر تولید:جهانمهر دوست ، طراح دکور:حسین حاتفی کیا، گریم:امیر حسین صفاپور و عکاس:فاطمه مهدوی اشاره کرد.

گفتنی است ، نمایش «رأس الحسین» 23 تا 28 مردادماه ساعت 17 در تماشاخانه مهر به نشانی خیابان حافظ نرسیده به خیابان سمیه روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند با مراجعه به نشانی برخط https://evand.com/events/rasolhossein1401

یا تماس با شماره هماهنگی ۰۹۱۲۸۴۶۲۰۵۷ اقدام کنند.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha