با دستمایه گرافیک و کارتون؛
کارگاه طراحی اکران شهری و پوستر«برای ایران» برگزار می‌شود

01:320

حوزه هنری اصفهان کارگاه ۳ روزه طراحی اکران شهری و پوستر«برای ایران» را با دستمایه گرافیک و کارتون برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نهضت مردمی پوستر انقلاب افتخار دارد در شهر اصفهان، میزبان هنرمندان از سراسر کشور باشد تا در میانۀ این غبار فتنه و آشوب برای ایران عزیز اسلامی هنرنمایی کنند.

لازم به ذکر است که این کارگاه با نیت و هدف ادای دین هنرمندان به ایران اسلامی و شهدای امنیت برگزار می‌شود.

کارگاه در سه روز برگزار می‌شود و برای مهمانان شهرهای دیگر، اسکان اردویی فراهم شده است. لذا با توجه به نوع اسکان، خواهران گرامی که الزام دارند، می‌توانند صرفاً همراه خانم داشته باشند.

این کارگاه کاملاً براساس دغدغه‌های هنرمندان شکل گرفته است و جهت رقابت یا خرید آثار نیست. همچنین ماحصل آن جهت استفاده و اکران‌های شهری سراسر کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کارگاه ۳ روزه طراحی اکران شهری و پوستر از ۱۸ الی ۲۰ آبان‌ماه در شهر اصفهان، خیابان استانداری، گذر سعدی، عمارت تاریخی سعدی برگزار خواهد شد.

«ایران در آستانه فردا»، «آشوب، علیه پیشرفت»، «دیکتاتور های خیابانی»، «زن، بردگی، غربگرایی!» و «چادرهای افراشته» موضوعات این کارگاه هستند که با حضور و تدریس اساتیدی همچون مسعود نجابتی، سید مسعود شجاعی طباطبایی، محمدرضا دوست محمدی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این کارگاه می‌توانند به نشانی اینترنتی https://postermovement.com/fa/events مراجعه کنند. چنانچه در مرحله ثبت نام با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با شماره های ۰۹۳۹۳۹۷۷۷۱۵ و ۰۹۰۲۵۱۳۶۶۵۲ تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند