کارگاه بیرق رشادت در اردبیل برگزار شد     

02:000

به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، کارگاه بیرق رشادت در اردبیل به همت حوزه هنری و  با مشارکت نهادهای فرهنگی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و برگزاری برنامه های متنوع در قالب گرامیداشت یاد و نام سردار سلیمانی، حوزه هنری استان اردبیل نیز دومین کارگاه تولید اثر هنرهای تجسمی با عنوان «بیرق رشادت» را با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری اردبیل و در سه رشته گرافیک، خوشنویسی و نقاشی و با مشارکت ۱۱ نفر از هنرمندان تجسمی در محل عمارت موزه شهرداری اردبیل برگزار کرد.

در این کارگاه که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل و مدیر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و امیر رجبی رئیس حوزه هنری و تنی چند از علاقه مندان برگزار شد.

ابراهیم صفری، علیرضا غریبی و مینا نهامین از اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل با ایراد سخنانی بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و نام مجاهدتهای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدشان تأکید نمودند. همچنین اباصلت ابراهیمی مدیر سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری اردبیل بر آمادگی مجموعه سازمان برای برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری با مشارکت سایر دستگاههای فرهنگی استان تاکید نمود.

در ادامه امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل، تبیین و ترویج دستاوردهای مکتب شهید سلیمانی را برای نسل جوان ضروری دانست و افزود: شهید سلیمانی به دنبال بسترسازی و تشکیل حکومت اسلامی بود و افکار مدیریتی مکتب وی دولت جمهوری اسلامی را تحت الشعاع قرار داده است. لذا دستگاه‌های فرهنگی و هنری باید به این مهم توجهی ویژه داشته باشند.

لازم به ذکر است که آثار این کارگاه در تکریم شخصیت حاج قاسم سلیمانی بود که هنرمندان با نگاه هنرمندانه و تبیینی خالق آثاری ارزشمند در این زمینه بودند. .خاطر نشان میگردد این برنامه روز چهارشنبه ۱۴ دیماه ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۴ شروع، و در پایان از هنرمندان با اهدای لوح و گواهی شرکت تقدیر به عمل آمد.

🌐 وبسایت:

https://artardabil.ir/

✉️ روبیکا:

https://rubika.ir/artardabil

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند