در خوزستان برگزار می‌شود؛
نمایش مجازی آثار نمایشگاه کارتون و کاریکاتور جام جهانی

01:0090

کارشناس واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان از برگزاری نمایشگاه مجازی بین‌المللی کارتون و کاریکاتور جام جهانی فوتبال-ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محمد باوی زاده کارشناس واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان اظهار کرد: همزمان با برگزاری  مسابقات جام جهانی فوتبال حوزه هنری خوزستان اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی بین‌المللی کارتون و کاریکاتور جام جهانی فوتبال-ایران کرده  است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان افزود: ۱۷۳۶ اثر از ۵۷۹ هنرمند از ۷۲ کشور در مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور جام جهانی فوتبال- ایران ۱۴۰۱ شرکت کردند که در این میان آثار برگزیده در این نمایشگاه مجازی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی  افزود: آثار در دو بخش کارتون و کاریکاتور میباشد که در بخش کارتون، موضوع آزاد بود اما در بخش کاریکاتور که طراحی چهره بازیکنان ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی قطر و کادر فنی آنها بود، تیم داورانی که این آثار را داوری کردند متشکل از سه داور ایرانی (سجاد رافعی، بهمن عبدی و محمدرضا دوست محمدی) که هر سه از هنرمندان شاخص کاریکاتور هستند و دو داور خارجی بودند.

باوی‌زاده تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه مجازی می‌توانند به تارنمای حوزه هنری خوزستان به  آدرس www.artkhuzestan.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند