به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛
نمایشگاه مجازی پوستر «قهرمان من» در اردبیل برگزار می‌شود

01:410

به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، نمایشگاه مجازی پوستر قهرمان من به همت حوزه هنری استان اردبیل و با مشارکت موسسه‌ای مردم نهاد آرتا هنر مهر اردبیل، پایگاه خبری و تحلیلی سبلان ما و پایگاه خبری تحلیلی ابصار خبر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، در گرامیداشت سومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، نمایشگاه مجازی پوستر قهرمان من به همت حوزه هنری استان اردبیل و با مشارکت موسسه‌ای مردم نهاد آرتا هنر مهر اردبیل، پایگاه خبری و تحلیلی سبلان ما و پایگاه خبری تحلیلی ابصار خبر برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از ۱۳ تا ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ در پایگاه اطلاع رسانی و صفحه‌های مجازی حوزه هنری استان اردبیل، پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما قابل مشاهده است.

این نمایشگاه با عنوان «قهرمان من» و به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، آثار هنری پیرامون شخصیت سردار سلیمانی را به نمایش گذاشته و تا ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ برقرار است.

شهید قاسم سلیمانی از سال ۱۳۷۶ به ‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد و در ۱۳ دی ۱۳۹۸، به دست نیروهای جنایتکار آمریکایی در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد به کمک استفاده از پهپادهای نظامی و با شلیک موشک ترور شد.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند آثار این نمایشگاه را در سایت اطلاع رسانی حوزه هنری استان اردبیل به نشانی  www.artardabil.ir  و پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما به نشانی  www.sabalanema.ir  مشاهده نمایند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند