همزمان با هفته پژوهش صورت می‌گیرد؛
نشست خبری طرح «حمایت از پروژه‌های علمی‌پژوهشی معماری ایرانی اسلامی»

02:000

نشست خبری طرح «حمایت از طرح‌های علمی‌پژوهشی مرکز معماری اسلامی» به مناسبت روز دانشجو در حوزه هنری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در این نشست خبری که ساعت ۱۰:۳۰ یک شنبه ۲۰آذرماه از سوی مرکز معماری اسلامی در سالن طاهره صفارزاده حوزه هنری برگزار می شود، ضمن رونمایی پوستر، فراخوان طرح «حمایت از  پروژه‌های علمی‌پژوهشی معماری ایرانی اسلامی» اعلام خواهد شد.

مصطفی مؤمنی راد، مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری در خصوص طرح «حمایت از پژوهش‌های حوزه معماری ایرانی اسلامی» که نشست آن به مناسبت روز دانشجو برپا خواهد شد، گفت: با توجه‌ به مسائل و مشکلات مرتبط با معماری کشور و لزوم حمایت از فعالیت‌های علمی، تخصصی و حرفه‌ای در این زمینه، مرکز معماری اسلامی بر آن شد تا فراخوان حمایت از طرح‌های علمی و پژوهش‌های کاربردی در حوزه معماری ایرانی – اسلامی را راه‌اندازی کند.

وی ادامه داد: در فراخوان حمایت از «طرح پژوهش‌های علمی حوزه معماری ایرانی اسلامی» مجموعه‌ای از حمایت‌های مادی و معنوی پیش‌بینی‌شده است تا مسیر فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با مسائل و مشکلات واقعی کشور تسهیل شود.

مؤمنی راد با بیان اینکه جزئیات فراخوان مذکور در روز یکشنبه ۲۰ آذرماه هم‌زمان با هفته پژوهش و به مناسبت روز دانشجو به استحضار علاقه‌مندان خواهد رسید، تصریح کرد: تلاش مرکز معماری اسلامی حوزه هنری این است تا با ارتباط مستمر با جامعه‌ علمی، معماری و شهرسازی کشور، در راستای حل مسائل معتنابه معماری کشور، گام بردارد.

وی در رابطه‌ با چگونگی ثبت‌نام و ارسال طرح‌ها به فراخوان مذکور گفت: روند ثبت‌نام و محورهای اصلی و اولویت‌های این فراخوان متعاقباً در روز رونمایی از پوستر فراخوان در حوزه هنری که با حضور رئیس کمیته علمی و دبیر این رویداد برگزار خواهد شد، اعلام می شود.

مدیر مرکز معماری اسلامی در پایان یادآور شد که پژوهش‌های دوره ارشد و دکتری و طرح‌های پژوهشی ارسال شده در طول دوره فراخوان، پس از بررسی و ارزیابی، حداکثر ظرف دو ماه تعیین تکلیف شده و بلافاصله پس از تأیید، روند حمایت‌ از آن‌ها آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند