معرفی آثار راه‌یافته به بخش تایپوگرافی سوگواره هنر عاشورایی

01:00

آثار راه‌یافته بخش تایپوگرافی چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، هیات ارزیابی بخش تایپوگرافی چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی متشکل از محمد صمدی، حسین چمن خواه و محمد روح‌الامین به دبیرهنری سیدمهدی حسینی، ۲۰ اثر را برای عرضه در نمایشگاه این رویداد هنری انتخاب کردند.

در بخش تایپوگرافی این سوگواره، آثاری از جلال صابري، حسین عکاف، حمیدرضا بداقی، خورشید حسنوند، رضا حمیدی، سید حسین جعفرنژاد، فاطمه جعفری، فرناز فرشچی، فرناز نصیری پور، مصطفی بهمن آبادی، ملیحه مهدوی نژاد، مهناز بیوکی مهرا، وحید فنودی و وحید یعقوبلو  به نمایش گذاشته خواهد شد.

در نمایشگاه چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی از فرناز فرشچی و مهناز بیوکی مهرا ۳ اثر و از  ملیحه مهدوی نژاد و وحید یعقوبلو ۲ اثر در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی در قالب ۵ بخش پوستر و تایپوگرافی، نقاشی(دیجیتال و کلاسیک)، نقاشیخط، پرچم و کتیبه و پی‌نما بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مجازی چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی از ۸ بهمن ماه آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت نگارستان به نشانی  negarestan.hozehonari.ir  از آثار راه‌یافته دیدن کرده و رأی خود را نسبت به آنها ثبت کنند.

انتهاي پيام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند