در مسجد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حوزه هنری؛
مراسم یادبود استاد فقید دکتر غلامرضا معصومی برگزار می‌شود

01:180

حوزه هنری انقلاب اسلامی طی مراسمی یاد و خاطره استاد دکتر غلامرضا معصومی مولف و پژوهشگر علوم باستانی را که سال ها در حوزه هنری مشغول به تحقیق و پژوهش و تالیف بود، گرامی می‌دارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، چندی پیش دکتر غلامرضا معصومی، پدر شهید عباس معصومی، مولف و پژوهشگر علوم باستانی، که سال ها در حوزه هنری مشغول به تحقیق و پژوهش و تالیف بود، دار فانی را وداع گفت. پیکر این استاد انقلابی ۲۵ آذر ماه، از مقابل غسالخانه بهشت زهرا(ع) تشییع و پیکر آن مرحوم در قطعه والدین شهدا، به خاک سپرده شد.

حوزه هنری انقلاب اسلامی به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره این پژوهشگر و همکار خود، مراسمی با حضور جمعی از مدیران و همکاران حوزه هنری، اساتید و پیشکسوتان آن برگزار می‌کند.

این مراسم روز یکشنبه ۴ دی‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در مسجد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.

دکتر غلامرضا معصومی، دانشمند، باستان‌شناس، نویسنده و پژوهشگر باسابقه کشور بود که بیش از دو دهه از فعالیتش در حوزه هنری می‌گذشت و در نهایت در ۸۴ سالگی، جان به جان آفرین تسلیم کرد و دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند