با حضور ناصر محمدی؛
كارگاه‌ عکاسی «جستاری در عكاسی مستند مدرن» در زنجان برگزار شد

01:020

كارگاه‌ عکاسی «جستاري در عكاسی مستند مدرن» نهم آبان‌ماه با حضور ناصر محمدی و با استقبال بی‌نظیر علاقمندان به عرصه هنر ‌عکاسی در فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، كارگاه‌ عکاسی «جستاري در عكاسی مستند مدرن» با همکاری حوزه هنری زنجان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن عکس بسیج هنرمندان استان زنجان و با حضور ناصر محمدی از فعالان عرصه عکاسی استان، پیشکسوتان هنرهای تجسمی، عکاسی و اهالی شعر و ادب و با استقبال کم‌نظیر علاقمندان عرصه عکاسی ساعت ۴ روز دوشنبه ۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱ در سالن یادگار فرهنگسرای امام خمینی برگزار شد.

در این نشست عکاسی ناصر محمدی به عنوان مدرس کارگاه ضمن پرداختن به سرآغاز عکاسی مستند و روند شکل‌گیری و تاریخچه آن به مصادیقی از عکاسی خلاقه، ماهیت آن و وام‌گیری عکاسی هنری از هنر مفهومی نیز اشاره شد. همچنین نمایش عکس‌های شاخص تاریخی از عکاسان مطرح این حوزه نیز بخش دیگری از این کارگاه بود.

در ادامه برگزار کارگاه عکاسی«جستاري در عكاسی مستند مدرن»، بحث عکاسی مستند مدرن، شاخصه‌ها و مولفه‌های آن به همراه عکس‌های معاصر روز مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت. در پایان، فیلم مستندی از عکاس معاصر لیزا کریستن در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند