فراخوان جشنواره عکس شهدای گمنام در شهرکرد منتشر شد

01:330

همزمان با تشیع پیکرهای مطهر پنج شهید گمنام در استان چهارمحال و بختیاری، فراخوان جشنواره عکس شهدای گمنام از سوی حوزه هنری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان جشنواره عکس شهدای گمنام با دو موضوع  آیین تشیع و خاکسپاری شهدای گمنام در استان چهارمحال و بختیاری  و  مقبره شهدای گمنام در سراسر استان منتشر شد.

احسان قائدی افزود: این جشنواره در دو بخش، حرفه ای (دوربین عکاسی)  و بخش مردمی ( تلفن همراه) برگزار می شود.

رئیس حوزه هنری اظهار داشت: در بخش حرفه ای جشنواره به نفر اول سه میلیون تومان، نفر دوم دو میلیون پانصد تومان و نفر سوم دو میلیون تومان و در بخش مردمی نیز به نفر اول یک میلیون تومان به نفر دوم هفتصد و پنجاه و به نفر سوم پانصد هزار تومان  جایزه به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

قائدی ضمن اشاره به اینکه به پنج نفر نیز به عنوان شایسته تقدیر جوایزی اهدا خواهد شد گفت: آثار برگزیده  این نمایشگاه در بهمن ماه ۱۴۰۱ در شهرکرد به نمایش گذاشته خواهند شد. و در صورت جذب بودجه کتاب عکس این رویداد نیز به چاپ خواهد رسید.

مهلت ارسال آثار  به این جشنواره از ۲۹ آذر تا ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ است و در هفته اول بهمن ماه ۱۴۰۱ اختتامیه این رویداد در شهرکرد برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در این رویداد  و کسب اطاعات بیشتر می توانند با شماره تماس ۰۹۳۸۰۷۶۸۵۰۰ در پیام رسان ایتا یا واتس آپ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند