از سوی خانه عکاسان حوزه هنری چهارمحال و بختیاری؛
فاز اول اردوی «جشنواره عکس خدمت» برگزار شد

01:090

احمد رضا باقری دبیر جشنواره عکس خدمت از برگزاری فاز اول اردوی های عکاسی جشنواره عکس خدمت در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احمد رضا باقری مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری و دبیر جشنواره عکس خدمت گفت: فاز اول اردوی عکاسی جشنواره از احداث خط راه آهن چهارمحال و بختیاری و پل ها و تونل های ریلی این خط در شهرکرد انجام شد.

باقری افزود: در این اردوی یک روزه بیش از ۲۰ عکاس حرفه ای استان حضور داشتند و خدمات و مراحل احداث خط راه آهن و ساخت پل ها و تونل های ریلی این خط را به تصویر کشیدند.

دبیر نخستین جشنواره عکس خدمت در استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: جشنواره عکس خدمت در حوزه‌های رونق تولید و رفع موانع، محرومیت زدایی، اشتغال آفرینی و ظرفیت‌های استان و پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری در استان، برگزار می‌شود که در فاز اول اردوی عکاسی این جشنواره خدمات احداث  خط راه آهن شهرکرد در قاب دوربین عکاسان استان ثبت شد.

باقری یاد آور شد: برای این جشنواره چند اردو در نظر گرفته شده که اردوی اول با همکاری استانداری چهارمحال و بختیاری برگزار شد و در اردو بعدی نیز قرار است از تونل های عبوری خودرویی  احداث شده  در محور اردل عکاسی شود.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: عکس های حرفه ای ارائه شده به جشنواره به غیر از اردو های عکاسی نیز مورد بررسی و داوری در این جشنواره قرار خواهند گرفت و از بین عکس های اردو و دیگر عکس های دریافت شده عکس های برتر و نمایشگاهی این جشنواره انتخاب خواهد شد.

دبیر نخستین جشنواره عکس خدمت افزود: روابط عمومی های دستگاه های اجرای استان که عکس های قابل قبولی از نظر هنری و حرفه ای از پروژه های مختلف عمرانی خود دارند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

باقری گفت: یکم آذرماه ۱۴۰۱ پایان دریافت آثار این جشنواره است و در نیمه دوم آذر ماه منتخبین و نمایشگاه عکس این جشنواره در شهرکرد برپا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از این جشنواره می تواند به حوزه هنری واقع در شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه ۵۲  مراجعه و یا با شماره تلفن های ۰۹۳۸۰۷۶۸۵۰۰ و  ۰۹۳۶۴۴۶۶۷۹۸ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند