درخشش اعضای کودک و نوجوان حوزه هنری اردبیل در فستیوال «دنیای لنگه به لنگه»

01:0080

اعضای باشگاه نقاشی کودک و تصویرگری کودک و نوجوان حوزه هنری استان اردبیل در فستیوال نقاشی «دنیای لنگه به لنگه» شایستۀ تقدیر و منتخب نمایشگاهی شناخته شدند.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه هنری، ال‌آی محمدعلی‌زاده، آیسان دوستدار، آرمین قلی‌زاده نیک‌پی، آیشین قلی‌زاده نیک‌پی، باران ذکاوتی اول، سلین ذکاوتی اول، هستی جهانمیری، یاسمین پاشایی، سانلی جوان فروزنده، ونداد مجرد، از اعضای باشگاه نقاشی کودک و تصویرگری حوزه هنری استان اردبیل در فستیوال نقاشی «دنیای لنگه به لنگه» منتخب حضور در نمایشگاه شناخته شدند.

همچنین، سیده سوین موسوی، دیگر عضو این نهاد با مربی‌گری آرام علایی هم در این فستیوال، شایستۀ تقدیر شناخته شد.

فستیوال نقاشی «دنیای لنگه به لنگه» با اعلام فراخوان شرکت آثار نقاشی با تکنیک آزاد و موضوع «دنیای لنگه‌به‌لنگه» از تیرماه ۱۴۰۱ با اعلام اسامی ۱۰ برگزیدۀ کودک و ۲ برگزیدۀ نوجوان و ۵ شایستۀ تقدیری از بین ۵۳۹ اثر ارسالی در آبان ۱۴۰۱ به کار خود پایان داد.

در فراخوان این مسابقه آمده است: برگزیدگان نهایی به عضویت افتخاری شهر نقاشی در خواهند آمد و می‌توانند سه ماه به صورت رایگان از امکانات شهر نقاشی شامل کلاس‌های آنلاین و … استفاده کنند.

همچنین در پایان فستیوال نمایشگاهی از آثار برگزیده برگزار می‌شود و به تمامی شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه لوح تقدیر و گواهی حضور اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند