به همت حوزه هنری و به میزبانی کنگره ملی شهدای استان زنجان؛
جلسه نقد و بررسی کتاب «عطر سیب» نوشته سمیرا احمدی برگزار شد

01:120

کتاب «عطر سیب» بر اساس روایت همسر شهید محمدعلی عباسی و به قلم سمیرا احمدی ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱  با حضور اسماعیل هاشم‌آبادی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، جلسه نقد و بررسی کتاب «عطر سیب» به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان و همکاری کنگره ملی شهدای استان با حضور نویسنده کتاب و جمعی از منتقدان ادبی، نویسندگان و فعالان کتابخوانی، عصر روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات کنگره ملی شهدای استان برگزار شد.

کتاب «عطر سیب» روایت همسر شهید «محمدعلی عباسی»، به قلم سمیرا احمدی توسط انتشارات غواص در سال ۱۴۰۱ چاپ وارد بازار نشر شده است. این کتاب از مجموعه ۶ جلدی ماه‌رخ به روایت زندگی عاشقانه همسران شهدا پرداخته است. روایتی متفاوت از زندگی عاشقانه که در محور سبک زندگی و خانواده می‌باشد. کتاب «عطر سیب» شماره ششم از مجموعه «ماه‌رخ» روایتی دلنشین و ذوق برانگیز از زندگی شهید محمدعلی عباسی و علویه مهدیخانی است که ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ توسط اسماعیل هاشم‌آبادی؛ مدرس کارگاه‌ تاریخ شفاهی حوزه هنری استان زنجان و جمعی از نویسندگان و فعالان کتابخوانی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

این مجموعه با توجه به نیازهای امروز جوانان الگوهای واقعی برای زندگی مدرن امروزی معرفی می‌کند که روایت‌گر آن همسران شهدا هستند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند