برگزاری مراسم سوگیه خوانی ویژه بزرگداشت شهدای ایذه در اهواز

01:290

مراسم سوگیه خوانی ویژه بزرگداشت شهدای ایذه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری خوزستان با حضور جمعی از شاعران و هنرمندان برجسته استان و اصحاب رسانه در اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در این مراسم عبدالرضا سیفی معاون سیاسی، اجتماعی استانداری خوزستان گفت: بعد از حادثه تروریستی ایذه و شهادت جمعی از هموطنان بی گناه ما در حمله تروریست ها ، شاعران ، هنرمندان و خوشنویسان خوزستانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گرد هم آمده اند تا با بیان احساسات و بیان شعرهای زیبا و خلق آثار هنری فاخر به روح شهدای ایذه ادای احترام کنند.

وی افزود: با وجود اینکه از حادثه تروریستی ایذه قهرمان چند روز گذشته اما داغ و یاد آن در دل ما روشن است همانطور که حادثه تروریستی شاهچراغ، حادثه تروریستی اهواز و حوادث قبل از آن هنوز در یادها وجود دارد.

در ادامه برنامه شاعران برجسته استان اشعاری درباره حادثه تروریستی ایذه و در وصف شهدای این شهرستان ارایه کردند. خوشنویسان مطرح استان نیز همزمان، با نوشتن خط و خلق آثار هنری به شهدای این حادثه ادای احترام کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا شفیعی، زارعی رضایی، حاج جلیل حزباوی، وحید کیانی، حجت الله کفشیری، مرتضی بادپروا، بهنوش بساک کاظمی، فردین کوراوند و حیدرعلی حزبایی از جمله شاعرانی بودند که اشعار خود را قرائت کردند. استاد زدوار،  قمیشیایی و ترابی نیز از خوشنویسانی بودند که با نوشتن خط به خلق آثار هنری پرداختند و ساجده مرتضایی در بخش گرافیک اثر هنری خود را ارایه کرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند